Alarmy bezprzewodowe
Ich ogromną zaletą jest trzykrotnie szybszy montaż w już wykończonych pomieszczeniach, dowolność rozbudowy i łatwość przeniesienia do nowego obiektu.

Czy zatem warto inwestować w system alarmowy do biura, skoro za 2-3 lata będziemy je zmieniać na większe? A co z alarmem do domu, który jest już wykończony? Trzeba skuwać tynki, żeby prowadzić kable. Cały ten kurz i bałagan...
A jednak ochrona przydałaby się... Doskonałym rozwiązaniem w podobnych sytuacjach są właśnie nowoczesne systemy bezprzewodowe.

Jak działa? Każdy z czujników komunikuje się z centralą alarmową bezprzewodowo, dlatego poszczególne urządzenia można instalować w różnych miejscach bez konieczności prowadzenia okablowania. Ciekawy jest fakt, iż można inwestować w taki system etapowo, np. w pierwszej fazie zabezpieczyć tylko parter domu lub wykończony fragment biura, rozbudowując system w miarę rozwoju inwestycji.

Bezawaryjność i jakość systemów bezprzewodowych w niczym nie ustępuje systemom przewodowym. Szczególnie polecamy doskonałej jakości, w pełni bezprzewodowe systemy profesjonalnej kalsy "C" firmy Visonic, które cechuje wysoka estetyka wykonania, niezawodność i aż 3 letnia żywotność baterii.

Tak samo, jak w przypadku alarmów przewodowych, nasi klienci mają samodzielny podgląd stanu swojego systemu.
 
autoelektronika legionowo