Alarmy
SYSTEMY ALARMOWE
Wszystkie systemy alarmowe wykonujemy w oparciu o renomowany sprzęt wysokiej jakości, spełniający wszystkie standardy i wymagania odnośnie obowiązujących norm. Akcesoria, których używamy posiadają również stosowne certyfikaty. Wykonujemy systemy we wszystkich klasach bezpieczeństwa, głównie profesjonalnej "C" i specjalnej "S", dostosowane do wielkości budynków, począwszy od domów jednorodzinnych na osiedlach mieszkaniowych i budynkach biurowych kończąc.
   

MONTAŻ ALARMÓW
Zatrudniamy własne zespoły doświadczonych i wykwalifikowanych inżynierów i techników, którzy projektują, instalują i konserwują kilkaset systemów alarmowych w każdym miesiącu. Usługi instalacyjno-serwisowe świadczymy zarówno odbiorcom indywidualnym, jak instytucjonalnym, wymagającym w swoich obiektach specjalistycznego wyposażenia. Zapewniamy 24-godzinny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
 

ALARMY BEZPRZEWODOWE
Klientom, którym zależy na błyskawicznej instalacji polecamy systemy bezprzewodowe. Czas montażu jest trzykrotnie szybszy niż alarmów przewodowych, a instalacja nie narusza tynków i jest możliwa we w pełni wykończonych pomieszczeniach. System taki jest łatwo w każdej chwili rozbudować lub przenieść do nowego obiektu. Jednak jakość i niezawodność urządzeń niczym nie ustępuje systemom przewodowym.
 

...
 
autoelektronika legionowo