Kontrola dostępu
W naszej ofercie znajdą Państwo również - monitoring, kontrolę dostępu do pomieszczeń oraz zabezpieczenia, które są równie ważne jak monitoring chroniący przed włamaniem. W dzisiejszych czasach od samej gotówki i dóbr materialnych, równie cenna jest informacja oraz dane, na których ochrona musi skupić swoją uwagę w tym samym stopniu co ochrona fizyczna mienia. W dobie dyktafonów oraz miniaturowych nośników danych typu flash, pen-drive dostęp do danych ma w zasadzie każdy. Za nasz główny cel postawiliśmy sobie ograniczenie dostępu osób niepowałnych do pomieszczeń w celu zagwarantowania bezpieczeństwa dla istotnych dokumentów, umów, patentów oraz kluczowych danych każdego przedsiębiorstwa.

Dysponujemy niezawodnymi systemami kontroli dostępu na karty magnetyczne oraz zamki szyfrowe. W swej ofercie dysponujemy systemami, którymi pomożemy Państwu zabezpieczyć serwerownię, wejście do biura bądź wejście do klatki schodowej. Niekwestionowaną zaletą takich systemów jest możliwość odczytu w jednym systemie kilku tysięcy kart magnetycznch! Nasze systemy dostępu to urządzenia zintegrowane w systemy alarmowe, w którym wtargnięcie spowoduje włączenie alarmu. Bardzo ważne jest to przy wtargnięciu do pomieszczeń chronionych, jak serwerownia lub kasa, czy inne kluczowe pomieszczenia. Istnieje możliwość stałego monitoringu komputerowego, ponieważ każda karta ma opis "nazwisko numer", a duża pamięć zdarzeń w buforze powoduje możliwośc zapisu zdarzeń nawet sprzed kilku tygodni!

Przedkładamy również, kompleksowe instalacje systemów sygnalizacji pożaru, począwszy od faz analiz i projektów, aż po wykonanie i całodobowy serwis. Oprócz powiadamiania urządzenia zintegrowane są z systemami takimi jak: oddymianie, zraszanie, przewietrzenie, a także odłączenie innych systemów (sieci komputerowych, instalacji elektrycznych). Stosujemy tylko urządzenia renomowanych firm takich jak: Polon-Alfa. również domofony i wideofony. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
 
autoelektronika legionowo