Montaż alarmów

Dlaczego warto zlecić montaż systemu alarmowego firmie Hobus? Gdyż większość agencji korzysta z podwykonawców! My nie. Zatrudniamy tylko etatowych instalatorów a także posiadamy własny dział serwisowy. Mając w ten sposób pełna kontrolę nad jakością instalacji i możemy zagwarantować jej jednolity standard w całej Polsce.

Nasi instalatorzy są wykwalifikowani posiadają odpowiednie doświadczenie. Systematycznie uczestniczą w szkoleniach dzięki temu znają wszystkie "nowinki" a systemy montują według ściśle określonych standardów. Przy konieczności wykonania konserwacji, naprawy bądź rozbudowy systemu nawet po kilku latach nie będzie problemu z rozpoznaniem konfiguracji, sposobu przyłączeń poszczególnych urządzeń czy metody zaprogramowania centrali alarmowej. Dlatego ma to praktyczne znaczenie dla klienta.

Poza godzinami pracy przez całą dobę dyżurują nasi serwisanci. Ten, kto ma za sobą nieprzespaną noc (alarm hałasował co pięć minut z powodu usterki) lub kto przez kilka dni nie mógł korzystać z zepsutego systemu (pan, który go instalował, nie mógł wcześniej przyjechać) - ten doceni serwis z prawdziwego zdarzenia.

Rzetelna instalacja to podstawa - niewielu klientów zdaje sobie sprawę, jak duże ma to znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania ich alarmu ma. Niestety bywa tak, że niekontrolowani instalatorzy w celu uzyskania wyższej marży bądź zachęcenia klienta niższą ceną, montują urządzenia w sposób niezgodny z obowiązującymi normami, np. podpinając po kilka czujników do jednej linii. Zmniejsza to koszty materiałów i robocizny i jest niezauważalne dla klienta, ale zdecydowanie obniża poziom bezpieczeństwa systemu. Będąc poważną firmą nie możemy dopuścić i pozwolić sobie na takie uchybienia - mielibyśmy problemy przy dalszym monitorowaniu tych systemów, a nasi instalatorzy straciliby licencje.

Zawsze pytaj o producenta i certyfikaty sprzętu, o sposób instalacji i późniejszy serwis! To ważne!

 
autoelektronika legionowo