Ochrona imprez
Przepisy obowiązujace w Polsce nakazują aby każdy organizator imprezy masowej zapewnił i zagwarantowal bezpieczeństwo uczestnikom widowiska. W związku z tym wychodzimy na przeciw Państwa potrzebom i oferujemy: ochronę imprez masowych, koncertów, sympozjów lub imprez integracyjnych dla firm - w komplecie pełna oprawa pod kątem ochrony i zabezpieczenia imprezy. W naszej ofercie jest również ochrona imprez prywatnych, rodzinnych typu - imieniny, "18", dla klientów indywidualnych. Wykonujemy plan ochrony, oczywiście ściśle współpracując z klientem, dokonujemy analizy potencjalnych zagrożeń i niebezpiecznych miejsc. Podczas naszych działań współpracujemy ze służbami Policji, Pogotowia, Straży Miejskiej i Straży Pożarnej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - chronimy imprezy masowe!

Imprezy masowe - wyróżniają się wśród innych imprez z uwagi na zagrożenia bezpieczeństwa, jakie wiążą się z obecnością dużej ilości uczestników na terenie, na którym impreza się odbywa. Dlatego konieczna jest ochrona. Zgodnie z przepisami każda artystyczna lub rozrywkowa, sportowa lub inna impreza na której liczba miejsc dla osób na stadionie lub w miejscu które nie jest budynkiem jest nie mniejsza niż 1.000. W przypadku hali lub innego budynku - nie mniej niż 300 osób. Zapewniamy profesjonalną obsługę - fachowo wyszkolony personel, nowoczesne środki łączności oraz zaplecze techniczne. Posiadamy doświadczenie, działamy na obszarze całej wielkopolski na stałe współpracując z kilkoma agencjami artystycznymi organizującymi imprezy masowe. Dla kazdego z klientów zapewniamy indywidualne ustalenia oraz elastyczne stawki za ochronę, ustalane na podstawie realnych warunków danej imprezy a nie sztywnej stawki za serwowane usługi.

Każdy z pracowników naszej agencji posiada szereg szkoleń oraz oczywiście licencje. Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego dostosowujemy naszą ofertę by sprostać Jego wymaganiom. Nasze atuty na które możecie Państwo liczyć to:
1) doradztwo,
2) wycena,
3) pisemny kosztorys.
To nic nie kosztuje, a nawet jeżeli nie skorzystacie Państwo z naszej oferty informacje które uzyskacie na pewno posłużą lepszemu i skuteczniejszemu zabezpieczeniu każdej imprezy! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 
autoelektronika legionowo