Ochrona mienia
W naszej ofercie znajdą Państwo usługę ochrony osób i mienia, jest ona świadczona według najnowszych światowych standardów. Zapewniamy personel, który został przeszkolony według europejskich wymogów, jest on odpowiednio umundurowany i wyposażony we wszystkie niezbędne środki służące ochronie. Nadzór organizacyjny nad Państwa obiektem sprawuje jego szef (tzw. szef obiektu), pracownik z licencją ochrony II stopnia, który jest odpowiedzialny za przygotowanie planu ochrony oraz zapewnienie odpowiedniego systemu ochrony.

Po otrzymaniu od Państwa zapytania dotyczącego ochrony mienia i osób zostaje ustalony termin spotkania, wizji obiektu na którym nasz przedstawiciel z wieloletnim doświadczaniem w branży, zaprezentuje możliwości oraz najskuteczniejsze rozwiązania i sposoby zabezpieczeń. Dokona również rozpoznania strategicznych punktów obiektu, miejsca lokalizacji kamer przemysłowych lub czujników ruchu (jeżeli jeszcze nie ma systemu) oraz zbierze inne niezbędne informacje potrzebne w dalszym etapie przygotowania planu ochrony obiektu. Ustali także szczegóły dotyczące dodatkowych zabezpieczeń, przycisków antynapadowych lub systemu kontroli wartowników. Na podstawie zabranych informacji zazwyczaj w przeciągu kilkunastu godzin otrzymają Państwo wycenę usługi. Oczywiście zarówno wizja jak i wycena nie wiążą się dla Państwa z żadnymi kosztami!.

Jeżeli wyrażą Państwo aprobatę, usługa ochrony osób i mienia może zostać uruchomiona, najczęściej w przeciągu kilku najbliższych dni. We wskazanym miejscu instalowane są (bez zbytniej ingerencji w strukturę budynku) urządzenia nadzorujące oraz system służący do komunikacji pracowników z centralą. W celu podwyższenia bezpieczeństwa komunikacja odbywa się zawsze dwu torowo:
1) poprzez drogę radiową
2) urządzenia GSM.
W ramach powierzonych zadań strażnicy zajmują się kontrolą ruchu osobowego oraz samochodów, monitoringiem załadunków oraz regularnymi obchodami chronionego obiektu. Usługa ochrony fizycznej kształtuje się w granicach 7,80 zł za jedną godzinę pracy wykonanej przez jednego pracownika ochrony. Stawki zawsze negocjujemy indywidualnie uwzględniając specyfikę i wymagania ochrony na danym obiekcie. Natomiast zakres zadań ustalany jest razem z klientem. Zapraszamy na spotkanie - poświęcając zaledwie parę minut, nawet jeśli nie wybierzecie Państwo naszej oferty zyskacie szereg istotnych i pomocnych informacji dotyczących najskuteczniejszych rozwiązań i systemów zabezpieczeń w ochronie osób i mienia. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na naszą ofertę w cenie otrzymacie szeroką gamę dodatkowych zabezpieczeń! (abonament, monitoring, urządzenia do łączności, system kontroli wartowników i dojazdy patroli interwencyjnych). Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i korzystania z naszych usług!

 
autoelektronika legionowo