Systemy alarmowe
Alarmy oraz systemy ochrony to nasza specjalizacja w zakresie profesjonalnych systemów zabezpieczeń, kamer oraz telewizji przemysłowej. Montujemy zarówno najprostsze i niedrogie systemy alarmowe do mieszkań, małych sklepów, garaży itp.W naszej ofercie posiadamy również rozbudowane, specjalistyczne systemy zabezpieczeń do dużych obiektów wraz z systemami kontroli dostępu i telewizji przemysłowej. Projektujemy tylko indywidualne rozwiązania techniczne, aby koszty systemu alarmowego były przystępne do Państwa możliwości finansowych i współmierne do istniejących zagrożeń . Plan na systemy ochrony i inne zabezpieczenia wykonujemy zawsze bezpłatnie! po uprzednim zapoznaniu się z obiektem oraz Państwa oczekiwaniami, np: możliwość swobodnego poruszania się wewnątrz domu/biura przy uzbrojonym systemie czy opcja uzbrojenia tylko wybranej części posesji, np. parter domu, garaż, magazyn...

Systemy alarmowe zapewniają niezawodne i pewne zabezpieczenie firmy, domu, oraz różnego rodzaju innych ważnych strategicznie obiektów. Dzięki czemu pozwalają także na najlepszą ochronę obiektów bez względu na ich budowę czy przeznaczenie. Oferujemy zatem nowoczesne niezawodne systemy alarmowe SATEL I DSC dla małych i dużych obiektów z możliwością monitoringu w dowolnej stacji monitorującej. Systemy alarmowe naszej firmy projektowane są indywidualnie, w zalezności od wymaganiami i potrzeb klienta. Gwarantujemy możliwość utworzenia wielu niezależnych stref oraz niezależnych partycji. Do Państwa dyspozycji istnieje możliwość zamontowania niezależnego powiadamiania telefonicznego przez linie telefoniczną oraz przy jej braku drogą GSM o stanie obiektu, braku zasilania czy alarmie. Agencja nasza poleca również systemy alarmów bezprzewodowych wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości ułożenia przewodów.

System Kontroli Dostępu - to zestaw urządzeń, których przeznaczeniem jest sterowanie ruchem osobowym na wybranych przejściach oraz rejestracja czasu pracy. Umożliwia ograniczenie poruszania się osób obcych po obiekcie z możliwością wydzielenia stref dostępu tylko dla osób, które posiadają odpowiednie przepustki. Oferujemy systemy kontroli dostępu zamki szyfrowe oraz karty magnetyczne - stanowią doskonałe zabezpieczenia serwerowni, wejśc do biur lub wejśc do klatek schodowych. Systemy te posiadają wiele zalet takich m.in. jak możliwość odczytu w jednym systemie kilku tysięcy kart magnetycznch oraz integracji z systemem alarmowym, w którym wtargnięcie spowoduje alarm. Szczególnie istotne jest to przy wtargnięciu do pomieszczeń chronionych, jak serwerownia lub kasa. Istnieje również możliwość stałego monitoringu komputerowego a duża pamięć zdarzeń w buforze powoduje zapis zdarzeń nawet sprzed kilku tygodni.

W ofercie znajdą Państwo również - telewizję przemysłową, doskonałe jakościowo monitorowanie określonego obszaru terenu, rejestrowanie zdarzeń i monitoring zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Pozwala to na profesjonalne zabezpieczenie obiektu przed nieuprawnionym dostępem. Oferujemy niezawodne systemy telewizji przemysłowej zarówno zewnętrzne jak i montowane w środku pomieszczenia. Niewielkie rozmiary kamer współpracujących z rejestratorami cyfrowymi sprawią, że rzeczy, które dotąd wydawały się nieuchwytne zostaną zauważone. Zapraszamy do korzystania z naszych usług!
 
autoelektronika legionowo